PROBÍHÁ REKONSTRUKCE BLOGU VČETNĚ PROFILŮ KONÍ NA ROK 2016!!

Říjen 2013

Týden na píp...

11. října 2013 v 15:55 | MollyD
NO...tenhle týden stojí, nechci být sprostá ale potřebujem se vypsat...za hovno, piču,...vážně sorry. Ale moj užasný bratr mi stratil věci, pak mizačal schválně šlapat a kopat do modelu které jsem měla na zemi hlavně Banja..gamču a brittu která je už dost odřená i bez něj. Což mne perfektně vytočilo, protože... jsem mu nechtěla dát MOJI židli na které jsem seděla a svojí si zničil. Dále... mi chybí moje nejméně 20 nůžky, nemůžu dodělat nic co mám rozdělané. A já se mu něco udělám... kopnu a samozřejmě mi to vráti tak že by mi po pár kopech zlomí nohu. A pak všichni ječí jenom po mne. NAvíc jsme se během týdne uplně u koní rozhádaly...majitelka Filipa už se mnou asi nikdy nepromluví :(. Navíc jsem měla do toho takovou smůlu že jsem totálně pokazila všechny písemky.. no užasný musím si to opravit. O víkendu se vážně učit nehodlám a to mám být v pondělý přeskoušená.. D:. POMOC! necht' už tehle týden skončí, prosím. A dneska ve škole..jsem dostalapřez pysk protože Michala chtěla dát Kláře ale trefilo to aji mně! To není k pochopení
_______________________________________________________________________________________________________________________

Ale stalo se pár dobrých věcí :). V úterý jsem si poprvé vyskoušela jízdu ve westernu na Shantim:) Bylo to bezva ale pak jsme se rozhádaly D:. Doufám že se usmíříme :/. Uvažuji o nových BH ale nwm potřebuji nový PC :( Jinak by k nám měla o prázdninách Nika z ranche u hnědáka :). Snad :D. Na focení taky náladu nemám. Ale toto je asi všechno.


http://files.jarosuv-statek.webnode.cz/200000256-4107442002/Lancelot%20c..jpg Lancelot :3 neboly Piškot :D úžasný koník pod sedlem :)
Zdroj fotky: http://files.jarosuv-statek.webnode.cz/200000256-4107442002/Lancelot%20c..jpg