PROBÍHÁ REKONSTRUKCE BLOGU VČETNĚ PROFILŮ KONÍ NA ROK 2016!!

Deníček 20 - 25.7

31. července 2014 v 17:27 | Ashley Sommers |  Deníček Ranche
Ahoj! Tady je RS Ashley a Molly mi dala tu čest abych napsala první deníček v historii RS!
Už se těším až zhrnu všechny novinky! Hurá do toho!Začneme 20. červencem. Rozhodly jsme se uspořádat dvou denní putování v sedlech. Bohužel Molly zůstala doma, což znamená že nemáme žádne fotky, veliká škoda. Ale musím vám výlet podrobně rozepsat!
Sešly jsme se přëd stájí v 8:30 h. a šly chystat koně. Já jela na Justě, máma jela na Zenyattě a táta měl radši Banja. No víte že moc dlouho nejezdí. Eva jela na Cedricovy a Bella na Misty. Kylie si vzala na starost rozdováděného Mon Gamina a katy drzou Partly Cloudy.
První den se samozřejmě neobešel bez problému, Zennino hříbě Loki se rozhodlo že nikam nejde tak se málem ztratil. Kylie spadla z Mona, protože začal vyhazovat a dělat bordel.
Nakonec jsme doputovali bezpečně k prvnímu stanovišti.

Další den jsme se chystali na cestu domů, uklízely jsme tábor a chystali koně. To naštěstí proběhlo v pořádku, ale žádná vyjížďka se neobejde bez komplikací. Stormi zapadla do díry a zranila se. Proto jsme museli zavolat domů i veterináři. Naštěstí to nebylo nic vážného, ale nemůže dlouho ven z boxu. Ale, to těď nebudeme řešit. Cesta domů uběhla na můj vzkus až moc rychle.
23. 7 se rozhodlo konečně obsednout Apocalipsu. No a jak bych to řekla, to jméno má svůj důvod! Byla to vážně jedná veliká apokalipsa! Od začátku se vůbec nic nedařilo, kdo by čekal že ta hodná kobyla dokáže být tak zlá!
Osedlaná byla rychle Kylie s ní už nějakou dobu pracovala. Bohužel když na ní Kylie poprve vylezla, kobyla si lehla na zem a zamáčkla. Naštěstí je v pořádku jak Kylie tak i Apa.
Druhý den jsme to s Appou zkusily znovu. Tentokrát vše proběhlo v pořádku.
Taky jsem vzala na procházku Libera. Šlapal moc krásně, z toho škaredého a zubořeného koníka se nakonec vyklubal čistokrevný Andalůský kůň zbarvení palomino s velmi vřelou povahou. Upřímně zkrásněl!
25.7 se Molly dozvěděla že se blíží 3 roku existence ranche, tak teď celé dny sedí a zhání nové posily do týmu koníku.
Už máme vyhlídnuté dva krasavce, jednu březí kobylku a vysloužilého dostiháčka. Viděla jsem zatím jen fotky ale už se moc těším! Ale nejsou 100%, ale pokud vyjdou přijedou až z německa. Pokud ne uvažuje se ještě na jedním Quaterem
Tak to bylo asi všechno nové! Tak se zatím mějte. Ahoj!
Vaše Ashley

Fotečka toho nejzlobivějšího hříbatka na světě, říkáme mu Loki ale jmenuje se Lacostte


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nika Nika | Web | 2. srpna 2014 v 13:59 | Reagovat

Páni, rušné dny jste měli, mimochodem nechtěli byste si koupit přepravník a auto? Rádi byste ho uvítali a i u nás by našel občas roli :) , kdybyste nám ho sem tam půjčili za poplatek :) Rozhodně se naše ranche musí spřátelit naživo. A musí to být rozhodně toto léto :D Páá Nika (PS: těšíme se na koníky jak ty nové tak ty ostatní naživo)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama